piątek, 17 stycznia 2014

Kamil Bednarek

Siemka!
Wreszcie mam czas i okazję, aby napisać pierwszą notkę w nowym roku ;)
A więc tak: we wtorek, może nie którzy z Was słyszeli o bardzo spontanicznym koncercie, który zorganizował Pan Jerzy Owsiak specjalnie dla Łukasza..Odbył się on na podwórku tego chłopca. Była mini scena i oczywiście nie mogło zabraknąć gwiazd. Wystąpili : Enej, Kamil Bednarek, Raggafaya i Damian Ukeje. Zdobyłam mój wymarzony podpis od Kamila, ale niestety na kartce, bo jak już wspomniałam wszystko było spontanicznie i nie zdążyłam nic przygotować. 
Cieszę się, że miałam okazję zobaczyć na żywo Pana Jurka. Bardzo go szanuję za to co robi i w tym roku byłam już po raz 5. wolontariuszką na WOŚP ;D..

Kamil Bednarek


Po całej imprezie, poszłyśmy z siostrą do centrum handlowego by coś zjeść... Tam czekała nas miła niespodzianka. W jednej z restauracji siedzieli chłopacy z Enej..Poczekałyśmy, aż zjedzą i zrobiłyśmy sobie zdjęcia z Piotrkiem 'Lolek' Sołoducha. Tamten dzień uważam za bardzo udany..Suuper koncerty !
Jutro kolejne zdobywanie podpisów :D

PAPA :))

5 komentarzy:

 1. Gratuluję,może wymienimy się linkami blogów?Odpisz,proszę,pozdrawiam.
  http://autografygwiazdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. A który z tych pseudoartystów to gwiazdy??????

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłaś wolontariuszką na WOŚP...........- współczuję
  8% idzie na konto Owsiaka, czyli 8% z 35 mln to jest ok. 3 mln zł.(na waciki mu starczy) - złodziejstwo.
  WOŚK- Wielka Orkiestra Świątecznej Kradzieży
  Owsiak manipuluje ludźmi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak kto woli...Ale nie ma czego współczuć, gdyż jest to bardzo fajne ten kontakt z ludźmi a szczególnie pomoc innym. 8 % nie trafia do jego kieszeni, on na tym nie zarabia, te pieniądze idą na administrację. I zacytuje jego zdanie 'Mnie możecie obrażać, ale nie macie prawa obrażać 120 tys. wolontariuszy, którzy tego dnia marzli i zbierali pieniądze.'A tak w ogóle to państwo powinno dawać na sprzęt medyczny a nie ludzie...Pozdrawiam Kinia

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.